اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اجاره-دستگاه-اکسیژن-ساز

وقتی تکنولوژی و علم پزشکی پیشرفت کند، قطعاً افرادی که بیمار هستند دیگر ناراحت بیماری خود نیستند، به عنوان مثال وقتی به بیمارستان‌ها می روید بیمارانی را مشاهده می‌کنید که با یک دستگاه و با یک دارو به راحتی می توانند زندگی خود را ادامه دهند. دستگاه اکسیژن ساز جزو وسیله هایی است که با پیشرفت علم پزشکی توانسته به بیماران تنفسی و ریوی کمک کند، زیرا بیماران تنفسی، نیاز مبرم به اکسیژن بوده و هر گونه سهل انگاری میتواند تبعات نامناسبی را به همراه داشته باشد به همین جهت دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل می تواند عصای دست این افراد باشد.

دستگاه اکسیژن ساز در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و برخی از بیمارانی که بیماری تنفسی دارند، حتماً باید از اکسیژن ساز استفاده کنند و برخی از بیماران به دلیل اینکه از نظر درآمد در سطح پایینی هستند، نمی توانند این دستگاه را خریداری کنند، از این رو مکان هایی وجود دارد که شما می‌توانید اجاره دستگاه اکسیژن ساز را از این مکان ها با قیمت مناسبی دریافت کنید.

اکسیژن ساز کاربرد بسیار زیادی دارد، به گونه ای که دستگاه اکسیژن ساز به نسبت کپسول اکسیژن کاربرد بیشتری دارد. همین امر نشان می دهد امروزه توجه بخصوصی به این دستگاه شده و تولید کنندگان تمام تلاش خود را می‌کنند تا آن‌ را در مدل ها و طرح های متفاوتی بنا بر نیاز افراد تولید کنند.

دریافت مشاوره رایگان و اجاره دستگاه اکسیژن ساز

بیماران می‌توانند در کنار کرایه دستگاه اکسیژن ساز، لوازم جانبی آن را نیز فراهم کنند به عنوان مثال این دستگاه دارای لیوان یا ظرف مرطوب کننده، فیلتر گردگیر، محفظه اکسیژن و ماسک اکسیژن و لوازم جانبی دیگری می باشد، توجه کنید که در هنگام تهیه این دستگاه، لوازم جانبی را نیز تهیه کنید.

یکی از لوازم جانبی مهم، فیلتر اکسیژن ساز است که در شرایط محیطی باید در دمای 10 تا 40 درجه سانتیگراد باشد، پس اجاره فیلتر اکسیژن ساز در کنار دستگاه بسیار الزامی است.

دستگاه اکسیژن ساز چیست ؟

دستگاه اکسیژن ساز مخصوص بیماران تنفسی است که باعث افزایش سطح اکسیژن برای فرد بیمار می شود. انواع بیماری های تنفسی وجود دارند که نفس کشیدن را برای بیماران تنفسی به یک معضل بزرگ تبدیل کرده است که بیماران می توانند با اجاره دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری و اجاره دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری با قیمت مناسب از فروشگاه تجهیزات پزشکی، این مشکل را برطرف نمایند.

دستگاه اکسیژن‌ ساز یکی از تکنولوژی‌های جدیدی است که وظیفه آن غلیظ کردن اکسیژن است. این دستگاه یک وسیله برقی است که اکسیژن موجود در هوا را می گیرد و به اکسیژن با خلوص بالا تبدیل می‌کند. دستگاه اکسیژن ساز دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام از آنها بر اساس نیاز افراد مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان مثال اگر بیماران همیشه در خانه باشند می توانند از دستگاه اکسیژن ساز ایستاده که قابل جابجایی نیست، استفاده کنند و یا افرادی که به بیرون می روند می توانند از دستگاه هایی که دارای چرخ های مخصوص هستند و جابجایی آن بسیار راحت است، استفاده کنند.

همچنین بهتر است بدانید میزان گنجایشی که در این دستگاه وجود دارد از سه لیتر تا ۱۰ لیتر می باشد. بیماران می‌توانندخلوص 90 تا 95 درصدی اکسیژن را جذب کنند، همچنین اکسیژن موجود در این دستگاه با بافت های قلبی و عروقی بدن سازگاری بسیار زیادی دارد و از نظر اقتصادی نیز بسیار موثر می باشد.

مزایای دیگری که بیش از اندازه مورد توجه افراد قرار گرفته این است که میزان تنفس افراد را باکیفیت تر می کند و بیماران به راحتی می توانند تنفس کنند.

نحوه ی کارکرد دستگاه اکسیژن ساز

شما می‌توانید بر اساس نیاز خود انواع مختلفی از دستگاه اکسیژن ساز اجاره ای را تهیه کنید و ما به شما توصیه می‌کنیم که این دستگاه را در لیتر های بالاتر تهیه کنید، از این رو بیشتر افراد، به کرایه دستگاه اکسیژن ساز 10 لیتری می پردازند تا بتوانند مدت زمان زیادی از آن استفاده کنند.

برای بسیاری از افراد سوال است که نحوه کارکرد این نوع دستگاه ها چگونه است که باید بگوییم دستگاه های اکسیژن ساز دارای یک مکانیزم ساده هستند که این مکانیسم به تولید اکسیژن مورد نیاز بیماران کمک می کند. این دستگاه دارای یک پمپ است که هوای موجود در محیط افراد را در یک محفظه ای ذخیره می کند و با پودر زئولیت مخلوط می شود.

وظیفه این پودر این است که 21 % اکسیژن موجود در هوا را از دیگر گاز ها می گیرد و گاز‌هایی که در این دستگاه وجود دارد، به کمک کمپرسور، فشار اکسیژن ذخیره شده در محفظه قرار می گیرند و در مرحله بعد، اکسیژن فشرده شده درون محفظه به پشت فلومتردر قسمت جلوی دستگاه فرستاده می شود و از نازل مخصوص به سمت بینی و دهان بیمار ارسال می شود.

دستگاه اکسیژن ساز با قیمت مناسب
کرایه دستگاه اکسیژن ساز با قیمت مناسب

کرایه دستگاه اکسیژن ساز به چه صورت است؟

امروزه بسیاری از فروشگاه های تجهیزات پزشکی انواع مختلفی از دستگاه اکسیژن ساز را به بیماران کرایه می‌دهند که می‌تواند بزرگترین مشکلات بیماران را از دوش آنها کم کند، در این فروشگاه ها شما می توانید به انواع اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی در تهران دسترسی داشته باشید. ما در اینجا می خواهیم انواع دستگاه اکسیژن ساز را نام ببریم که هر کدام از آنها بر اساس کاربرد بایکدیگر متفاوت هستند :

دستگاه اکسیژن‌ ساز‌ ثابت: این دستگاه اکسیژن ساز بیشتر در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد و همان‌طور که از نامش مشخص است، همیشه در هر مکان ثابتی نگهداری شده است که این دستگاه این قابلیت را دارد که به صورت مداوم اکسیژن تولید کند. قابلیت دیگر این دستگاه این است که به صورت مداوم علاوه بر اینکه اکسیژن تولید می کند، شما می توانید از اکسیژن موجود در مخزن کمک بگیرید.

دستگاه اکسیژن‌ ساز‌ قابل حمل: اکسیژن‌ ساز‌های قابل حمل، وزن کم‌تری دارند و اندازه ان نسبت به دستگاه های اکسیژن ساز از نوع ثابت کوچکتر است و همین قابلیت باعث می شود که حمل و نقل آن بسیار راحت باشد و بیمارانی که بیشتر به بیرون می روند، این نوع دستگاه ها را ستفاده می کنند.

انواع مختلفی از دستگاه اکسیژن ساز وجود دارد که از نظر کارایی همه ی آنها یک کار را انجام می دهند و بر اساس نیاز و راحتی بیماران در انواع مختلفی تولید و طراحی شده اند.

خوشبختانه فروشگاه ابزار اکسیژن امیر، امکان اجاره دستگاه اکسیژن ساز ثابت و کرایه دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل را برای بیماران و مشتریان خود فراهم کرده است.

دریافت مشاوره رایگان و اجاره دستگاه اکسیژن ساز

روش استفاده از دستگاه اکسیژن ساز خانگی

وقتی شما دستگاه اکسیژن ساز خانگی را اجاره می کنید، باید روش استفاده کردن آن را نیز بدانید، چون هر کالایی برای استفاده کردن دارای اصول و قواعدی است که اگر آن را به صورت دقیق و منظم انجام ندهید، دستگاه دچار مشکل می شود.

روش استفاده کردن از این دستگاه بسیار آسان است و فقط کافیست شما ماسک را روی بینی و دهان خود قرار دهید و بعد از آن فلکه ایی که روی این دستگاه اکسیژن قرار گرفته را به میزان دلخواه باز کنید و می توانید میزان اکسیژن را در مانومتر مشاهده کنید.

روش استفاده از دستگاه اکسیژن ساز خانگی بسیار راحت است، ولی ممکن است افرادی که سن بالایی دارند و یا دچار لرزش دست هستند به راحتی نتوانند فلکه این دستگاه را روشن کنند و باعث می شود اکسیژن به ریه های آنها وارد نشود، پس افراد باید از دستگاه اکسیژن ساز اتوماتیک استفاده کنند تا به راحتی بتوانند از این محصول پر کاربرد و مجهز بهره ببرند.

اگر شما روش استفاده از این محصول را بدانید و به صورت اصولی از آن استفاده کنید، قطعا می توانید نتیجه مثبتی را کسب کنید و همچنین در مدت طولانی می توانید از این دستگاه بهره ببرید، به شرط اینکه نحوه استفاده آن را بدانید و هر ماه یک بار آن را تمیز کنید.

روش تمیز کردن دستگاه اکسیژن ساز خانگی

وقتی شما کرایه اکسیژن ساز خانگی را در ذهن داشته باشید، باید توجه داشته باشید که آن را از مکان های معتبری تهیه کنید و پس از گرفتن دستگاه باید روش تمیز کردن آن را بدانید، چون قبل از شما افرادی این محصول را استفاده کرده اند ممکن است ضدعفونی نشده باشد و بیماری شما گسترش یابد.

برای تمیز کردن دستگاه اکسیژن ساز اول باید دستگاه را خاموش کنید و توسط یک حوله خشک و اسپری های تمیز کننده، بدنه آن را کاملا پاک کنید و برای تمیز کردن فیلتر های جانبی که در دو طرف دستگاه وجود دارد، ابتدا باید آن را خارج کنید و سپس به وسیله ی شوینده های خانگی آن را بشویید و آبکشی کنید و پس از خشک شدن فیلتر ها آن را در جای خود قرار دهید.

برای تمیز کردن اول آب مخزن را به صورت کامل تخلیه کنید، بعد با مواد ضد عفونی کننده و بدون مواد شیمیایی آن را بشویید و خشک کنید، فیلترهای هوا یک لوازم جانبی بسیار مهمی هستند که شما باید هر ماه ان را تمیز کنید.

شما باید دستگاه اکسیژن ساز خانگی را هر ماه یک بار تمیز کنید، اگر این کار را انجام ندهید ممکن است رطوبت و یا عوامل مختلفی باعث زنگ زدگی دستگاه شوند و نتیجه آن رسوب در لوله ها و نرسیدن اکسیژن است.

نکات مهم هنگام استفاده از دستگاه اکسیژن ساز

قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز بسیار زیاد است، از این رو شما باید در هنگام استفاده کردن از این دستگاه به نکاتی که در زیر می پردازیم توجه کنید.

  • خلوص اکسیژن خروجی از دستگاه اکسیژن‌ ساز بین 90 تا 95 درصد است، پس در هنگام استفاده این خلوص را در نظر بگیرید.
  • اگر این دستگاه روشن باشد و وسیله مسیر خروجی به بیمار وصل نباشد، اکسیژنی به فضای داخل اتاق اضافه نمی شود.
  • دستگاه‌های اکسیژن‌ ساز خانگی با برق کار می‌کنند و هیچگونه باتری یا سیلندر ذخیره سازی‌ ندارند و بعد از قطع شدن برق، از کار می افتند.
  • این دستگاه‌ها دارای دو نوع فیلتر هستند که یک نوع فیلتر اسفنجی یا ابر صنعتی قابل شستشو است که باید قبل از مصرف کردن هفته ای یک بار ان را شستشو دهید، نوع دوم فیلتر از جنس کاغذ مخصوص است که باید هر شش ماه یکبار تعویض شود.
  • دستگاه اکسیژن ساز را در حالت روشن جابجا نکنید و ان را به بغل نخوابانید، چون باعث خرابی و هدر رفتن اکسیژن می شود.
  • یک لیوان مانومتر در قسمت خروجی دستگاه وجود دارد که وظیفه مرطوب کردن اکسیژن را بر عهده دارد. باید یک سوم این لیوان با آب مقطر یا آب جوشیده پر شود و هفته‌ای یک بار سوراخ‌های موجود بر روی نازل شلنگ درون لیوان، جرم‌گیری شود.
دستگاه اکسیژن ساز به همراه پشتیبانی 24 ساعته
اجاره دستگاه اکسیژن ساز به همراه پشتیبانی 24 ساعته

انواع کاربرد های دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز برقی یکی از وسایل پزشکی پر کاربردی است که در سال های اخیر توانسته جان بسیاری از بیماران را نجات دهد که این یکی از قدیمی‌ترین را‌ه‌های درمان برخی از بیماری‌‌ها است. دستگاه اکسیژن ساز در زمینه های مختلفی کاربرد های متعدد و ‌متفاوتی دارد که در زیر چند نمونه از این کاربرد ها را نام می بریم.

اولین کاربردی که این دستگاه توانسته در آن ایفای نقش کند، برای بیمار هایی است که بیماری تنفسی دارند و به راحتی نمی توانند اکسیژن را از هوا دریافت کنند و دستگاه اکسیژن ساز به آنها کمک می‌کند تا بتوانند به زندگی عادی خود ادامه دهند.

بیماری های تنفسی، بیماری ای است که افراد یا به صورت مادرزادی کمبود اکسیژن دارند و یا به راحتی نمی توانند نفس بکشند و ریه های آنها دچار مشکل شده و یا افرادی که به دلیل بیماری کرونا نفس کم‌می آورند و می توانند از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کنند.

زمینه دیگری که دستگاه اکسیژن ساز توانسته کاربرد خود را نشان دهد، در زمینه غواصی می باشد. وقتی غواصان به زیر آب می روند اکسیژن در آن پایین بسیار کم است و برای زنده ماندن نیاز به یک دستگاه اکسیژن ساز دارند که این دستگاه روی کمر آن ها وصل می شود و زمانی که زیر آب می روند، اکسیژنی را با لیتر های مورد نظر با خود همراه می کنند.

افراد متقاضی بر اساس نوع نیاز خود می توانند دستگاه اکسیژن ساز را استفاده کنند و ممکن است این دستگاه در زمینه های مختلفی کاربرد داشته باشد.

دریافت مشاوره رایگان و اجاره دستگاه اکسیژن ساز

نکات مهم برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز

شما وقتی قصد اجاره دستگاه اکسیژن ساز را دارید، باید به نکات بسیار مهم و اساسی توجه کنید، به عنوان مثال مرکزی که از آن اکسیژن ساز را کرایه میکنید باید جزو مراکز معتبر باشد. چون این دستگاه بسیار حساس و الزامی می باشد و نمی توانید آن را از هر مکانی اجاره کنید، پس بهتر است آن را بیشتر در تجهیزات پزشکی هایی که دارای مجوز لازم هستند تهیه نمایید.

بسیاری از افراد دستگاه اکسیژن ساز را خریداری و یا اجاره می‌کنند، پس نکته‌ی الزامی توجه به قیمت کرایه دستگاه اکسیژن ساز است، چون مکان های مختلفی هستند که دستگاه‌ها را اجاره می دهند و شما در هنگام اجاره و انتخاب این دستگاه باید مواردی را از جمله میزان لیتر و کوچک و بزرگی و حتی طراحی و مدل موردنظر قرار دهید.

دستگاه اکسیژن ساز دارای استانداردهای لازم و مجوز از طرف سازمان بهداشت می باشد که شما در هنگام انتخاب این دستگاه باید استانداردهایی که یک دستگاه باید داشته باشد را روی محصول مشاهده کنید و از طرف سازمان بهداشت باید مهر تایید شده داشته باشد.

دستگاه اکسیژن ساز در انواع مختلفی طراحی شده و شما باید بر اساس نیاز خود این محصول را خریداری کنید، به عنوان مثال اگر همیشه در منزل هستید بهتر است در هنگام انتخاب، یک دستگاه اکسیژن ساز ثابت را خریداری کنید. بسیاری از افراد هستند که بیماری تنفسی آنها بسیار حاد می باشد و بعضی از آنها دچار شیمیایی های خفیف هستند که همیشه باید از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کنند و برای اینکه بتوانند یک زندگی خوبی مانند افراد عادی داشته باشد، باید از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کنند، از این رو شما در هنگام انتخاب این دستگاه باید به برند آن توجه داشته باشید.

مورد دیگری که باید شما در انتخاب دستگاه اکسیژن ساز توجه داشته باشید، نوع بسته بندی است. از آنجایی که این دستگاه باید از هرگونه ضربات و آسیب ها دور باشد، پس باید در یک بسته بندی مناسبی قرار گرفته باشد، به عنوان مثال اگر بسته‌بندی مناسبی نداشته باشد، ممکن است دچار ضربه شود که نتیجه آن به هدر رفتن اکسیژن می باشد و شما در هنگامی که به این دستگاه نیاز دارید، با نداشتن اکسیژن مواجه می شوید.

دستگاه های اکسیژن ساز دارای تاریخ انقضا هستند و شما باید در هنگام خرید به تاریخ انقضای این محصول توجه داشته باشید.

از آنجایی که شما هزینه‌ای را بابت خرید این محصول پرداخت می کنید، باید به تمام موارد مهمی که در بالا ذکر کردیم توجه داشته باشید تا بتوانید یک دستگاه اکسیژن ساز با کیفیت را خریداری کنید و مدت های طولانی از آن بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید